RT2012-32.768-9-TR
Číslo produktu DigiKey
2151-RT2012-32.768-9-TR-ND - Páska a cívka (TR)
2151-RT2012-32.768-9-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
2151-RT2012-32.768-9-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RT2012-32.768-9-TR
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Podrobný popis
32.768 kHz ±50ppm Krystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
9pF