9HT12-32.768KBZY-T
Číslo produktu DigiKey
887-2622-2-ND - Páska a cívka (TR)
887-2622-1-ND - Řezaná páska (CT)
887-2622-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
9HT12-32.768KBZY-T
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Podrobný popis
32.768 kHz ±50ppm Krystal 7pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (1,6x1)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,039" Š (1,60mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±50ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
7pF