FKA2-25489QBHT3F
FKA2-25489QBHT3F
Číslo produktu DigiKey
Q607-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FKA2-25489QBHT3F
Popis
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 230VAC Kulatý - 254mm prům. Koule 530,0CFM (14,84m³/min) 2 svorky
Výkon (W)
62,8W
Koncovka
2 svorky
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
230VAC
Velikost / rozměry
Kulatý - 254mm prům.
Šírka
89,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,300A
Průtok vzduchu
530,0CFM (14,84m³/min)
Statický tlak
0,276" H2O (68,7Pa)