FDA2-25489NBLT4F
Číslo produktu DigiKey
Q873-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-25489NBLT4F
Popis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Kulatý - 254mm prům. Koule 440,0CFM (12,32m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
52,0dB(A)
Výkon (W)
29,00W
Řada
OT/MIN
1650ot/min
Koncovka
2 svorky
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Velikost / rozměry
Kulatý - 254mm prům.
Šírka
89,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,280A
Průtok vzduchu
440,0CFM (12,32m³/min)
Statický tlak
0,307" H2O (76,5Pa)
Životnost při teplotě
50000h při 25°C