FDA2-25489NBHT4F
Číslo produktu DigiKey
Q872-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-25489NBHT4F
Popis
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Kulatý - 254mm prům. Koule 860,0CFM (24,08m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
68,0dB(A)
Výrobce
Qualtek
Výkon (W)
97,0W
Řada
OT/MIN
3200ot/min
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 svorky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Velikost / rozměry
Kulatý - 254mm prům.
Hmotnost
6lbs (2,7kg)
Šírka
89,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,880A
Průtok vzduchu
860,0CFM (24,08m³/min)
Materiál - rám
Hliníkový
Statický tlak
0,846" H2O (210,7 Pa)
Materiál - nůž
Ocelový
Typ ložiska
Koule
Životnost při teplotě
50000h při 25°C