FDA2-17251QBKT3F
Číslo produktu DigiKey
Q865-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-17251QBKT3F
Popis
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 230VAC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V Koule 275,0CFM (7,70m³/min) 2 svorky
Kategorie
Šum
60,0dB(A)
Výkon (W)
27,00W
Řada
OT/MIN
3300ot/min
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
230VAC
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V
Hmotnost
1,9lb (861,8 g)
Šírka
51,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,120A
Průtok vzduchu
275,0CFM (7,70m³/min)
Statický tlak
0,768" H2O (191,3Pa)
Materiál - nůž
Plastový
Životnost při teplotě
50000h při 25°C