FDA2-17251NBHT4D
Číslo produktu DigiKey
Q858-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDA2-17251NBHT4D
Popis
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 115VAC Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V Koule 250,0CFM (7,00m³/min) 2 svorky
Kategorie
Výkon (W)
25,00W
Hromadné balení
Ochrana proti vniknutí
IP56M - chráněný proti prachu, Odolný proti vodě
Provozní teplota
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
115VAC
Velikost / rozměry
Obdélníkový/kulatý - 172mm D x 151mm V
Hmotnost
2lb (907,2g)
Šírka
51,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,210A
Průtok vzduchu
250,0CFM (7,00m³/min)
Statický tlak
0,610" H2O (151,9Pa)
Životnost při teplotě
50000h při 25°C