PE-0805FB102ST
Číslo produktu DigiKey
553-2390-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-2390-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-2390-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-0805FB102ST
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 500mA 400mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz