IPTC014N08NM5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPTC014N08NM5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPTC014N08NM5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPTC014N08NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPTC014N08NM5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 80V 37A/330A HDSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 37A (Ta), 330A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Montáž na povrch PG-HDSOP-16-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPTC014N08NM5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 230µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
180 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
13000 pF @ 40 V
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HDSOP-16-2
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,4mOhm při 100A, 10V