PE-0603FB601ST
Číslo produktu DigiKey
553-2384-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-2384-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-2384-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-0603FB601ST
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 380mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
380mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz