PE-0603PFB121ST
Číslo produktu DigiKey
553-2387-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-2387-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-2387-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-0603PFB121ST
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 2A 50mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz