PE-0603FB102ST
Číslo produktu DigiKey
553-2381-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-2381-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-2381-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PE-0603FB102ST
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 400mA 500mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PE-0603FB102ST Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
500mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz