PA5175.103NLT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
CODACA
Skladem : 195
Katalogový list
10 µH Nestíněný Vodič 5 A 43mOhm max. Nestandardní
Composite Core Power Inductor PA/PM5175 Series
PA5175.103NLT
Číslo produktu DigiKey
553-PA5175.103NLTTR-ND - Páska a cívka (TR)
553-PA5175.103NLTCT-ND - Řezaná páska (CT)
553-PA5175.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA5175.103NLT
Popis
FIXED IND 10UH 5A 43 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
43mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,217" D x 0,209" Š (5,50mm x 5,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Saturační proud (Isat)
5,4A