CSEB0550H-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSEB0550H-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSEB0550H-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSEB0550H-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSEB0550H-100M
Popis
FIXED IND 10UH 5.6A 43.5 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5.6 A 43,5mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSEB0550H-100M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
43,5mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0550
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,219" D x 0,211" Š (5,55mm x 5,35mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,201" (5,10mm)
Saturační proud (Isat)
6A