PA5175.103NLT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PA5175.103NLT |
Popis | FIXED IND 10UH 5A 43 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 µH Nestíněný Vodič 5 A 43mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stínění Nestíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 43mOhm max. |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,217" D x 0,209" Š (5,50mm x 5,30mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,197" (5,00mm) |
Saturační proud (Isat) 5,4A |