PA4344.683NLT
Číslo produktu DigiKey
553-3479-2-ND - Páska a cívka (TR)
553-3479-1-ND - Řezaná páska (CT)
553-3479-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PA4344.683NLT
Popis
FIXED IND 68UH 7A 80 MOHM SMD
Podrobný popis
68 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 80mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
PA4344.683NLT Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
80mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,697" D x 0,677" Š (17,70mm x 17,20mm)
Saturační proud (Isat)
8A
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)