CSAB1770-680M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB1770-680MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB1770-680MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB1770-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB1770-680M
Popis
FIXED IND 68UH 6.2A 60 MOHM SMD
Podrobný popis
68 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6.2 A 60mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSAB1770-680M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
60mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,701" D x 0,669" Š (17,80mm x 17,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,283" (7,20mm)