CX0603MRX7R6BB104
Číslo produktu DigiKey
311-1237-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1237-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1237-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CX0603MRX7R6BB104
Popis
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 10V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF Průchodkový kondenzátor 10V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CX0603MRX7R6BB104 Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
10V
Výrobce
Pulse Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Teplotní koeficient
X7R
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCC
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Typ
Pass Through
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,033" Š (1,60mm x 0,85mm)
Kapacita
0.1 µF
Výška (max)
0,030" (0,75mm)
Tolerance
±20%