CX1206MKX7R9BB104
Číslo produktu DigiKey
311-1261-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1261-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1261-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CX1206MKX7R9BB104
Popis
CAP PASSTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF Průchodkový kondenzátor 50V 1206 (3216 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CX1206MKX7R9BB104 Modely
Kategorie
Jmenovité napětí
50V
Výrobce
Pulse Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Teplotní koeficient
X7R
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCC
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Typ
Pass Through
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Kapacita
0.1 µF
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Tolerance
±20%