BWCU00201212900Y03
Číslo produktu DigiKey
553-BWCU00201212900Y03TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-BWCU00201212900Y03CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-BWCU00201212900Y03DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BWCU00201212900Y03
Popis
CMC 500MA 2LN 90 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 300mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,081" D x 0,049" Š (2,05mm x 1,25mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
500mA