BWCU00201212900Y03 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BWCU00201212900Y03 |
Popis | CMC 500MA 2LN 90 OHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 300mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 300mOhm |
Výrobce Pulse Electronics | Stejnosměrné jmenovité napětí 50V |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 105°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže Montáž na povrch |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,081" D x 0,049" Š (2,05mm x 1,25mm) |
Počet vedení 2 | Výška (max) 0,055" (1,40mm) |
Impedance při kmitočtu 90 Ohms @ 100 MHz | Pouzdro Horizontální, 4 PC podložek |
Jmenovitý proud (max) 500mA |