BBUP00100505471Y00 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Abracon LLC
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Skladem : 1 832
Katalogový list
Walsin Technology Corporation
470 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1A 200mOhm
BBUP00100505471Y00
Číslo produktu DigiKey
553-BBUP00100505471Y00TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-BBUP00100505471Y00CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-BBUP00100505471Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BBUP00100505471Y00
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
200mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz