AFBC-SH0402P-471T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Skladem : 1 832
Katalogový list
Novinka od společnosti DigiKey
470 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,1A 180mOhm
AFBC-SH0402P-471T
Číslo produktu DigiKey
535-AFBC-SH0402P-471TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AFBC-SH0402P-471TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AFBC-SH0402P-471TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFBC-SH0402P-471T
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,1A
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
180mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz