BBGK00201209102Y00 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 123 639
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 18 686
Katalogový list
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 400mA 300mOhm
BBGK00201209102Y00
Číslo produktu DigiKey
553-BBGK00201209102Y00TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-BBGK00201209102Y00CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-BBGK00201209102Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BBGK00201209102Y00
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz