BLM21AG102SN1D
Číslo produktu DigiKey
490-1041-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-1041-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-1041-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM21AG102SN1D
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 600mA 280mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BLM21AG102SN1D Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
280mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
600mA