APPM00485023102XY0
Číslo produktu DigiKey
553-APPM00485023102XY0TR-ND - Páska a cívka (TR)
553-APPM00485023102XY0CT-ND - Řezaná páska (CT)
553-APPM00485023102XY0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APPM00485023102XY0
Popis
CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 24mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
24mOhm
Výrobce
Pulse Electronics
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,189" Š (5,00mm x 4,80mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
3A