ADPL42005ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADPL42005ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADPL42005ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADPL42005ACPZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
900 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
1.6 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
58dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Výstupní konfigurace
Řídicí funkce
Povolit, Power Good
Typ výstupu
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zpětný proud, Zkrat
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
20V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
8-WFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Pokles napětí (max)
0,6V při 500mA