ANTX100P111B24003
Číslo produktu DigiKey
311-4612-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANTX100P111B24003
Popis
RF ANT 2.45GHZ PCB TRACE CAB ADH
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Sledování PCB Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz 3,3dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
1
VSWR
2,5
Balení
Hromadné balení
Zisk
3,3dBi
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
1 W
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth, Wi-Fi
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Koncovka
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz
Výška (max)
0,022" (0,55mm)