ANTX100ETHAB24553
Číslo produktu DigiKey
553-ANTX100ETHAB24553-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANTX100ETHAB24553
Popis
ANT 2.4GHZ 5GHZ WHIP SWIVEL
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2,45GHz, 5,5GHz Univerzální Prut, Náklon Anténa RF 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz 2dBi, 3dBi I-PEX Montáž konektoru
Kategorie
Typ antény
Prut, Náklon
Výrobce
Pulse Electronics
Počet pásem
2
Balení
Sáček
VSWR
2, 2,5
Stav součásti
Aktivní
Zisk
2dBi, 3dBi
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Vlastnosti
Kabel - 100mm
Kmitočtová skupina
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Koncovka
I-PEX
Kmitočet (střed / pásmo)
2,45GHz, 5,5GHz
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtový rozsah
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz