ANT1204LL20R0433A
Číslo produktu DigiKey
311-4604-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-4604-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-4604-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT1204LL20R0433A
Popis
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
433MHz ISM Čip Anténa RF 0,83dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
Pulse Electronics
Útlum odrazu
6,5dB
Řada
Zisk
0,83dBi
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
1 W
Koncovka
Pájecí materiály
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Výška (max)
0,059" (1,50mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
433MHz