ANT1204F002R0433A
Číslo produktu DigiKey
311-1570-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1570-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1570-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ANT1204F002R0433A
Popis
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
433MHz Čip Anténa RF 419MHz ~ 447MHz 0,79dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ANT1204F002R0433A Modely
Kategorie
Počet pásem
1
Výrobce
Pulse Electronics
Útlum odrazu
-6,5dB
Řada
Zisk
0,79dBi
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
1 W
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
Pájecí materiály
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet (střed / pásmo)
433MHz
Výška (max)
0,063" (1,60mm)
Kmitočtový rozsah
419MHz ~ 447MHz