SMT-1820-T-12V-R
Číslo produktu DigiKey
668-SMT-1820-T-12V-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
668-SMT-1820-T-12V-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
668-SMT-1820-T-12V-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMT-1820-T-12V-R
Popis
BUZZER PIEZO 12V 18X18MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 12 V 15mA 2kHz 90dB při 12V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMT-1820-T-12V-R Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Technologie
Piezo
Výrobce
PUI Audio, Inc.
Hladina akustického tlaku (SPL)
90dB při 12V, 10cm
Řada
Odebíraný proud
15mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Obvody budiče
Převodník, Externě buzený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ vstupu
Signál špička-špička
Koncovka
Pájecí podložky
Jmenovité napětí
12 V
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,709" Š (18,00mm x 18,00mm)
Napěťový rozsah
1 ~ 25V
Výška při usazení (max)
0,335" (8,50mm)
Kmitočet
2kHz