CT18P-18S200-1
Číslo produktu DigiKey
2603-CT18P-18S200-1TR-ND - Páska a cívka (TR)
2603-CT18P-18S200-1CT-ND - Řezaná páska (CT)
2603-CT18P-18S200-1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CT18P-18S200-1
Popis
BUZZER PIEZO 12V 18X18MM SMD
Podrobný popis
Bzučáky Převodník, Externě buzený Piezo 12 V 5mA 2kHz 90dB při 12V, 10cm Montáž na povrch Pájecí podložky
Modely EDA/CAD
CT18P-18S200-1 Modely
Kategorie
Provozní režim
Jeden tón
Hladina akustického tlaku (SPL)
90dB při 12V, 10cm
Odebíraný proud
5mA
Umístění portu
Horní část
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovité napětí
12 V
Napěťový rozsah
18V
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,709" Š (18,00mm x 18,00mm)
Kmitočet
2kHz
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)