AR040600MR-LW100-R
Číslo produktu DigiKey
668-AR040600MR-LW100-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AR040600MR-LW100-R
Popis
SPEAKER 600OHM 10MW TOP PT 120DB
Podrobný popis
600 Ohms Přijímač Reproduktor 10 mW 100 Hz ~ 10 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
AR040600MR-LW100-R Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výkon - max
20 mW
Tvar
Kulatý
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Přijímač
Koncovka
Vodiče
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 10 kHz
Velikost / rozměry
1,575" prům. (40,00mm)
Samorezonanční kmitočet
1kHz
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)
Impedance
600 Ohms
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Účinnost - dBA
120,00
Stupeň zkreslení
5% max.
Účinnost - testovací
10mm