AR027300MR-R
Číslo produktu DigiKey
668-AR027300MR-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AR027300MR-R
Popis
SPEAKER 300OHM 10MW TOP PT 110DB
Podrobný popis
300 Ohms Přijímač Reproduktor 10 mW 100 Hz ~ 10 kHz Horní část Kulatý
Modely EDA/CAD
AR027300MR-R Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
10 mW
Výkon - max
30 mW
Tvar
Kulatý
Materiál - kužel
Polyester, Polyethylentereftalát (PET)
Přijímač
Koncovka
Pájecí podložky
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 10 kHz
Velikost / rozměry
1,126" prům. (28,60mm)
Samorezonanční kmitočet
650Hz
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Impedance
300 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C
Účinnost - dBA
110,00
Stupeň zkreslení
5% max.
Účinnost - testovací
1mW/10mm