42M048C2U
Surgical Motor Solutions Overview
42M048C2U
Číslo produktu DigiKey
403-1010-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
42M048C2U
Popis
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Unipolární Krokový motor Permanentní magnet Velikost rámečku 48.0 Krok 230 mA 12VDC
Kategorie
Přídržný točivý moment (oz-in / mNm)
9,4 / 66,2
Mfr
Velikost / rozměry
Kulatý - 1,650" prům. (42,00mm)
Řada
Průměr - hřídel
0,118" (3,00mm)
Délka - hřídel a ložisko
0,450" (11,43mm)
Rozteč montážních otvorů
1,950" (49,48mm)
Typ
Permanentní magnet
Typ cívky
Unipolární
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Jmenovité napětí
12VDC
Odpor cívky
52.4 Ohms
Jmenovitý proud (A)
230 mA
Vlastnosti
Kruhová hřídel
Počet kroků na otáčku
48.0
Setrvačnost rotoru
12,5gcm²
Úhel kroku
7,5°
Hmotnost
0,319lb (144,7g)
Přesnost
±6,66%