42M048C2U-R21
Číslo produktu DigiKey
403-1029-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
42M048C2U-R21
Popis
STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 12V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Unipolární Krokový motor Převodový motor s permanentním magnetem Velikost rámečku 480.0 Krok 230 mA 12VDC
Kategorie
Velikost / rozměry
Kulatý - 1,650" prům. (42,00mm)
Mfr
Průměr - hřídel
0,093" (2,36mm)
Řada
Délka - hřídel a ložisko
0,469" (11,92mm)
Rozteč montážních otvorů
1,880" (47,63mm)
Typ
Převodový motor s permanentním magnetem
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Typ cívky
Unipolární
Odpor cívky
52.4 Ohms
Jmenovité napětí
12VDC
Jmenovitý proud (A)
230 mA