PSC15A-060-R
Číslo produktu DigiKey
993-PSC15A-060-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSC15A-060-R
Popis
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5,9V 15 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Pevný nůž
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,81" D x 1,97" Š x 1,23" V (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Napětí - výstup
5,9V
Schvalovací agentura
cULus
Proud - výstup (max)
2,5A
Hmotnost
0,32lb (145,15g)
Výkon (W)
15 W