PSAC12R-060-R
Číslo produktu DigiKey
993-PSAC12R-060-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSAC12R-060-R
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 12W
Podrobný popis
6V 12 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Délka kabelu
59" (1,50m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,82" D x 1,97" Š x 1,31" V (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Napětí - výstup
6V
Proud - výstup (max)
2A
Výkon (W)
12 W