PSAA30R-150-R
Číslo produktu DigiKey
993-PSAA30R-150-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSAA30R-150-R
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Podrobný popis
15V 30 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
300mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
Vícenožový
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,26" D x 2,17" Š x 1,54" V (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Napětí - výstup
15V
Schvalovací agentura
CE, cULus
Proud - výstup (max)
2A
Hmotnost
0,331lb (150,14g)
Výkon (W)
30 W