15DYS830-150200W-K
Číslo produktu DigiKey
2882-15DYS830-150200W-K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15DYS830-150200W-K
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15V 30 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (obsaženo) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Ideal Power Ltd.
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
0.8694
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 12,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Vícenožový (obsaženo)
Vstupní konektor
Vícenožový (obsaženo)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,02" D x 1,87" Š x 1,38" V (76,8mm x 47,5mm x 35,0mm)
Napětí - výstup
15V
Schvalovací agentura
CE, GS, SAA, UL
Proud - výstup (max)
2A
Standardní číslo
Výkon (W)
30 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
100mW (max.)