E2154JS0C1
Číslo produktu DigiKey
1452-E2154JS0C1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2154JS0C1
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá, Červená, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) 1,54" (39,12mm) 152 x 152
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
1,54" (39,12mm)
Výrobce
Pervasive Displays
Sledovací plocha
27,51mm Š x 27,51mm V