FH34SRJ-24S-0.5SH(99)
FH34SRJ-24S-0.5SH(99)
FH34SRJ-24S-0.5SH(99)
Číslo produktu DigiKey
H124725TR-ND - Páska a cívka (TR)
H124725CT-ND - Řezaná páska (CT)
H124725DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH34SRJ-24S-0.5SH(99)
Popis
CONN FFC FPC 24POS 0.5MM R/A
Podrobný popis
24 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
FH34SRJ-24S-0.5SH(99) Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet pozic
24
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Výška nad deskou
0,039" (1,00mm)