PLS-65F25AL04-04
Číslo produktu DigiKey
PLS-65F25AL04-04-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLS-65F25AL04-04
Popis
SPEAKR 4.33OHM 25W TOP PT 82.9DB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.33 Ohms Plný rozsah Reproduktor 25 W 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Kategorie
Účinnost - testovací
1W/1M
Výrobce
Peerless by Tymphany
Účinnost - typ
Citlivost na poloviční prostor
Řada
Jmenovitý výkon
25 W
Balení
Hromadné balení
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Tvar
Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Hliník (AI)
Typ
Plný rozsah
Materiál - magnet
Ferit
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
120,6Hz
Velikost / rozměry
2,717" D x 2,717" Š (69,00mm x 69,00mm)
Impedance
4.33 Ohms
Výška při usazení (max)
1,720" (43,70mm)