PLS-75F25AL02-08
Číslo produktu DigiKey
PLS-75F25AL02-08-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLS-75F25AL02-08
Popis
SPEAKR 7.42OHM 25W TOP PORT 84DB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7.42 Ohms Plný rozsah Reproduktor 25 W 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Kategorie
Účinnost - testovací
1W/1M
Výrobce
Peerless by Tymphany
Účinnost - typ
Citlivost na poloviční prostor
Řada
Jmenovitý výkon
25 W
Balení
Hromadné balení
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Kulatý, Čtyřhranný rámeček
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Hliník (AI)
Typ
Plný rozsah
Materiál - magnet
Ferit
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
104,81Hz
Velikost / rozměry
3,071" D x 3,071" Š (78,00mm x 78,00mm)
Impedance
7.42 Ohms
Výška při usazení (max)
1,961" (49,80mm)