PPZC10103
Číslo produktu DigiKey
4363-PPZC10103-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PPZC10103
Popis
9-100PF, 9.5MM TOP/BOTTOM ADJUST
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 ~ 100pF Kapacitní trimr 100 V Horní a spodní část Průchozí otvor
Kategorie
Dielektrický materiál
Polykarbonát (PC)
Výrobce
Passive Plus
Q při kmitočtu
200 při 1MHz
Řada
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Balení
Krabice
Výška při usazení (max)
0,449" (11,40mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Rozsah kapacit
9 ~ 100pF
Způsob montáže
Průchozí otvor
Způsob nastavení
Horní a spodní část
Vlastnosti
Univerzální
Jmenovité napětí
100 V