DNF14250FIBX-2K
Číslo produktu DigiKey
298-DNF14250FIBX-2KTR-ND - Páska a cívka (TR)
298-DNF14250FIBX-2KCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DNF14250FIBX-2K
Popis
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 14-16 AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Velikost vodiče
14-16 AWG
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Vlastnosti
Dotekový šev
Barva
Modrá
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,240" (6,10mm)
Délka - celková
0,930" (23,62mm)