DNF14-250FIB-M
DNF14-250FIB-M
DNF14-250FIB-M
Číslo produktu DigiKey
298-10278-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DNF14-250FIB-M
Popis
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 14-16 AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Velikost vodiče
14-16 AWG
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Vroubkované zakončení
Barva
Modrá
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,160" (4,06mm)
Délka - celková
0,840" (21,34mm)