EZJ-S1VB822
Číslo produktu DigiKey
P822VJTR-ND - Páska a cívka (TR)
P822VJCT-ND - Řezaná páska (CT)
P822VJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EZJ-S1VB822
Popis
VARISTOR 12V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 V Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EZJ-S1VB822 Modely
Kategorie
Počet obvodů
1
Výrobce
Panasonic Industry
Kapacita při kmitočtu
8200 pF @ 1 kHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Maximální stejnosměrné napětí
6 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
12 V