ERJ-S06J471V je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Panasonic Industry
Skladem : 3 850
Katalogový list
Similar
Panasonic Industry
Skladem : 20 620
Katalogový list
Similar
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
Vishay Dale
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
ERJ-S06J471V
Číslo produktu DigiKey
ERJ-S06J471V-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-S06J471V
Popis
RES 470 OHM 5% 1/8W 0805
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ERJ-S06J471V Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)